MastersElementyArchanděléZáře Elohimů

Nanebevzatí Mistři

Zemští andělé

Archandělé

Záře Elohimů

Zakladatelé

Gerhard K. Pieroth


Gerhard K. Pieroth je inženýr a spoluzakladatel společnosti LichtWesen AG.
Společně s Dr. Petrou Schneiderovou rozvinuli mnoho produktů LichtWesen jako náčiní pro navyšování vědomí a naplňující život - nástroje, které dosud pomohly mnoha lidem na jejich životní cestě. Společně s Dr. Petrou Schneiderovou je autorem nespočetných bestsellerů. Je učitelem meditací a reiki.

Dnes vede semináře a workshopy po celém světě ohledně produktů LichtWesen a jejich použití. Zatímco Dr. Petra Schneider se věnuje každodenní obchodní činnosti a výrobě LichtWesen v Německu, Gerhard K. Pieroth se zaměřuje na mezinárodní vzdělávání, školení učitelů místních jazyků a budování celosvětové distributorské sítě LichtWesen po celém světě.
Jeho semináře jsou nabité zvláštní energii, kterou každý pociťuje během meditace. A spolu s jeho individuálními konzultacemi se stali velmi proslulé. Obsazenost na jeho meditacích je tak vysoká, že jsou často obsazeny na několik měsíců dopředu. Kromě toho, že je učitel meditace a seberealizace, je svobodná bytost nezávislá na jakémkoli náboženství či duchovní skupině.

Petra Schneider


Dr. Petra Schneider, narozená v roce 1960, absolvovala graduální studium Zemědělských věd a postgraduální vzdělání na Univerzitě v Bonnu. V roce 1990 dokončila další odbornou přípravu pro státní zaměstnance a začala pracovat v Agrární komoře. Zabývala se problematikou související s ochranou životního prostředí v zemědělství, s hnědým uhlím a rozvojem obcí.
Během toho času prožívala osobní krizi, která ji vedla k otázkám smyslu života a jeho chápání. Uvědomila si, že tato práce není přesně to, co by jí v životě naplňovalo. Jako státní úřednice v Německu měla celoživotní jistotu pracovního místa, ale i přesto se toho vzdala a dala výpověď. Začala se naplno věnovat éterickým energiím, alternativním léčebným technikám, meditacím a možnostem celostního seberozvoje. Podstoupila odborný výcvik, aby se mohla stát učitelem reiki, NLP practitioner a učitelem meditací.
Dnes se podílí na činnostech a rozvoji produktů LichtWesen, vede semináře v Německu a v zahraničí, ale je také autorkou mnoha knih.

Náš cíl: ukázat Vám cestu jak dosáhnout trvalého míru

Od té doby co jsme začali v roce 1995, bylo naším cílem poskytnout podporu lidem v jejich fázích života, ve kterých potřebují najít sami sebe a našim produktům dát potřebný impuls pro další rozvoj. Celá cesta vede k jedinému cíli, vést plnohodnotný život. A to až do té doby, dokud každá bytost nepozná svoje pravé bytí a nenajde svůj vnitřní mír.

Akce a novinky Lichtwesen

 

Aktuality

Chystané události

 

Právě teď žádné události...