MastersElementyArchanděléZáře Elohimů

Nanebevzatí Mistři

Zemští andělé

Archandělé

Záře Elohimů

Jak používat LW

Používání energií vědomě posiluje jejich účinky. Neočekávejte žádné zázraky, ale počítejte s něčím výjimečným. Je to síla v produktech LichtWesen, kterou můžete použít cíleně a získat fyzickou a duševní podporu pro dosažení vašich cílů ve vašem životě. Naše produkty Vám dají potřebné podněty a povedou Vás správným směrem. I když nemohou udělat kroky za Vás, budou Vás doprovázet a radit skrze Vaši intuici, dodávat odvahu, kdykoliv to bude zapotřebí k překonání překážek na Vaší cestě.

Esence, spreje, oleje

Esence lze použít jednou nebo několikrát za den, můžete se nechat vést vlastní intuicí. Použijte přímo na pokožku, do aury nebo na čakry. Dvě nebo více dávek ze spreje aplikujte do aury, na pulsní body (např. zápěstí nebo krk) nebo na jednotlivé části těla, ale také nastříkáním do prostoru. Tyto esence se mohou také aplikovat do ústní dutiny.
Esence můžete přidat do masážní směsi nebo do kosmetických přípravků, např. do sprchových gelů, tělového krému nebo do koupele. Také je možno užívat současně s jakýmikoliv dalšími esencemi a kombinovat s ostatními oleji.
Oleje natíráme kamkoli na tělo, velmi silně působí na čakry. Aplikujeme několikrát denně, je možné přidat do spreje, do koupele nebo jako příměs do masážní směsi.

Éterické oleje Elohimů

Olej je možno přimíchat do masážní směsi. Použijte 3 a více kapek oleje Elohimů a přidejte k základnímu masážnímu oleji (např. mandlovému).
Olej lze použít do rozprašovače. Nádobu naplňte asi do jedné třetiny alkoholem, přidejte požadované množství oleje Elohimů a dobře protřepejte. Potom nádobu doplňte vodou. Výslednou směs můžete sprejovat přímo na tělo nebo do aury. Stejně jako ostatní produkty LichtWesen můžete i olej Elohimů přidat do kosmetických přípravků (např. do sprchových gelů), do tělového krému nebo do koupele. Také je můžete kombinovat s ostatními oleji.

Krystaly a sféry

Můžete je nosit přímo na těle, mít v kapse u košile nebo kalhot, ale také je nosit jako šperky (přívěšek se stříbrným nebo zlatým klipem). Pak mohou harmonizovat a stabilizovat energetický systém. A když je zavěsíme v místnosti, jejich síla také harmonizuje prostředí. S krystaly dokážeme energeticky harmonizovat vodu, voda s obsahem krystalické mřížky působí jako biostimulátor, která očisťuje, detoxikuje a léčí různé druhy nemocí.

Zirkony a šperky

Jejich silná vibrace a harmonizující energie na nás působí skrze nošením šperků jako přívěšek na krk nebo jako talisman, který máme u sebe, např. v kapse u košile nebo u kalhot.

LichtWesen produkty zejména esence, mají příznivé účinky na zvířata a rostliny.

Produkty LichtWesen očisťují a harmonizují energetický systém, rozpouští natrvalo zatěžující bloky a omezující poruchy. Energetický systém získává svou přirozenou sílu. Energie produktů se jemným způsobem sama integruje, a proto je velmi dobře naším organismem vstřebána.
Účinky esence působí na každého jednotlivce odlišným způsobem. Někteří lidé pociťují okamžitou reakci, např. vnímají proudění energie nebo změnou nálady. Druzí vykazují, že zpočátku necítí žádnou změnu, ale po několika týdnech užívání se cítí více sami sebou, cítí se jistí ve svém jednání a rozhodování. A k tomu navíc esence LichtWesen Vám pomohou lépe vnímat Vaše pravé Já.

Akce a novinky Lichtwesen

 

Aktuality

Chystané události

 

Právě teď žádné události...