MastersElementyArchanděléZáře Elohimů

Nanebevzatí Mistři

Zemští andělé

Archandělé

Záře Elohimů

Energie času

Energie času pro nadcházející období

Klíčová slova
• Vytrvalost a Uzemnění
• Pečovat o tělo a být zdraví
• Změny v životě pokračují
• Neunáhlit se v rozhodnutí
• Rozpoznávat podněty v konverzacích a situacích
• Sdílet s ostatními a sledovat synchronicitu
• Změnit perspektivu z mého pohledu "co je dobré pro mě" na "co je vhodné pro svět"

Vytrvalost a Uzemnění
Fyzické potíže byly běžné v posledních týdnech. Přetrvávali infekce, bolesti hlavy, únava, vyčerpanost, vnitřní napětí a podrážděnost. Vyvstávali dokonce i myšlenky jako "už nechci, proč to vlastně dělám?". Téma zdraví je navíc důležité i nadále: věnovat pozornost svému tělu, žít co nejvíce zdravě, uzemnit sám sebe a dostatečně odpočívat a to i v případě, že se hromadí úkoly (podporují esence č. 34 Země).

Změny v životě
V posledních několika týdnech došlo k mnoha náročným situacím. Bylo hodně otřesů a docházelo k neustálým výzvám. Někteří měli dojem, že nezůstane kámen na kameni. To také vyvolalo existenční obavy. Situace se však uklidnila a objevily se zcela nové myšlenky a možnosti. Ale i bez krize se objevily cesty, které nebyly dříve vidět. Ale to “Nové” ještě není na světě. Teprve se vše začíná formovat. Doporučuje se: neunáhlit se v rozhodování, neustupovat a pevně stát za svým přesvědčením. Dalo by se říci: pokud se polévka stále vaří, neměli byste ji ochutnat (podporují esence # 34 Země a # 1 Maha Chohan).

Odhalit rady, být si vědom (všímavost)
Intuice bude posílena v příštích týdnech. To usnadňuje lepší porozumění vztahům, vlastnímu místu a možnostem a nalezení správného načasování okamžiku k jednání. Často dostáváme náznaky prostřednictvím synchronicity nebo-li sladění okolností tím, že se nám stávají nahodilé události nebo přicházejí důležité informace: např. potkáme přítele, které ho jsme dlouho neviděli, sdělí nám informace, které nám mohou změnit náš názor nebo přístup k dané věci nebo náhodou lidé řeknou věci, které nám dávají smysl. Proto je důležité poslouchat a pečlivě sledovat. Vnější a vnitřní impulsy a diskuze poskytují důležité rady pro nové nápady a způsoby.

Být oddaný celku
Podle mého vnímání došlo v posledních týdnech ke změně orientace: z mého pohledu "co je dobré pro mě" na "co je vhodné pro svět". Zatímco poslední roky se vše soustředilo na rozvíjení dovedností a vnitřních darů, teď nastal čas, abychom všechny nabité schopnosti, zkušenosti a síly použili pro svět, pro rozvoj a podporu kolektivního vědomí.
Meditace: Představte si, že jste na příjemném místě na zemi, např. na louce, v jeskyni nebo na pláži. Nyní vyvolejte sílu země a představte si, jak tato síla naplňuje vaše tělo při vdechování. Jak vydechujete, nechte ať, co je pro vás břemeno nebo není ideální, proudilo do Země, kde země vše přemění. A nakonec poděkujte Zemi!

Doporučené esence pro dané období:

# 34 Zemský anděl - Země
- vytrvalost, důslednost
- trpělivost, soustředěnost
- houževnatost, posílení fyzického těla
vice informací viz odkaz: http://www.lichtwesen.cz/catalog/zeme-zemsky-andel-sprejova-esence-30ml

# 1 Maha Chohan
- být sám sebou, být ve spojení s vnitřní intuicí
- nalézt moudrost ve svém srdci
- být "vystředěn" a nepodléhat pocitům jiných lidí
- s odstupem pozorovat své chování, uchovat si přehled a odstup k situaci
- stanovit hranice tak, abychom ostatní nezbavili jejich odpovědnosti
více informací viz odkaz: http://www.lichtwesen.cz/catalog/maha-chohan-nanebevzaty-mistr-smes-olej...

# 42 Roční mix 2017
- pokračování v naší cestě
- jednat s opatrností a vážností
- řešení obstrukčních struktur
- být stabilní
více informací viz odkaz: http://www.lichtwesen.cz/catalog/rocni-mix-2017-sprejova-esence-30ml

Mnoho klidu a pohody do nadcházejícího období Vám přeje
Axis Mundi s.r.o.

Images

Novinky

 

Klíčové akce

EZOTERA 25.–26.11.2017 Osvobodit se od svých strachů a pocitů viny neznamená pouze zbavit se otěží různých omezení jak vnitřních, tak vnějších, nýb...

EZOTERA 25.–26.11.2017 Osvobodit se od svých strachů a pocitů viny neznamená pouze zbavit se otěží různých omezení jak vnitřních, tak vnějších, nýb...

Energie času pro nadcházející období Klíčová slova • Vytrvalost a Uzemnění • Pečovat o tělo a být zdraví • Změny v životě pokračují • Neunáhl...